Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Jak powstały nosidełka Tula

Dla Dziecka

:: dladziecka ::

Jak powstały nosidełka Tula

Nosidła ergonomiczne Tula to stanowią rodzinę nosidełek zaprojektowanych przez Polkę, matkę 2 małych dzieci, która nosiła je od dnia narodzin i jest ekspertem w noszeniu dzieci w chustach.

Historia powstania nosidełek Tula

Nim powstały takie jak tenosidełka ergonomiczne Tula, przetestowana została ogromna liczba nosideł i chust do noszenia. Dzięki temu stworzyła swoje nosidło , które łączy wszystko, co bardzo ważne i wygodne w jedno. Dzięki nosidełka Tula noszenie malutkich dzieci stało się {rzyjemnością a nie ciężkim obowiązkiem.


O ile Twoje dziecko osiągnęło już wagę siedmiu kilogramów to ten typ nosidełek jest dla Ciebie. Tula jest nosidełkiem na charakterystyczne klamry. W ten sposób jest bardzo proste i szybkie do noszenia. Gdy już raz raz ustawicie dla siebie prawidłowe długości pasa biodrowego i pasów zakładanych na ramię, kolejnym razem wkładacie nosidło bez większych problemów w kilka minut. Tula jest przeznaczona dla dzieci od ośmiu kilogramów, ponieważ posiada relatywnie szeroki panel. Dla niemowląt do nosidełka Tula można dopasować odpowiednią wkładkę, w ten sposób można nosić także dzieci o mniejszej wadzę nawet około 3,5kg.


Kolejną bardzo ważną sprawą w Tula jest to, że siedziska nie są usztywniane i dopasowują się do kształtu ciała niemowlaka. W tradycyjnych, sztywnych nosidłach niemowlę posiada niefizjologicznie wyprostowany kręgosłup. To wszystko sprawia że nosidełka Tula są jednym z najlepszych wyborów na rynku.


Głosuj (0)
nosidelko17 18:54:53 4/11/2013 [Powrót] Komentuj